image
Послуги та Рішення

Web Application Firewall (WAF)

image

Використання незахищених веб-додатків в рази збільшує ризики несанкціонованого доступу до корпоративних ресурсів і порушення працездатності веб-сайтів, що веде до репутаційних, а також, фінансових втрат компанії. Тому важливо забезпечити надійний та ефективний захист веб-додатків найбільш якісним підходом до інформаційної безпеки.

Застосування технології WAF на сьогоднішній день є найбільш гнучким і точним інструментом для всебічного захисту від веб-загроз. Ми пропонуємо інноваційний, багаторівневий підхід безпеки веб-додатків, який точно виявляє і блокує атаки зі списку OWASP Top 10, новітні уразливості і підозрілі веб-сайти. В основі рішення лежать двошарові механізми виявлення на базі штучного інтелекту, які ідентифікують загрози впровадження SQL-коду, переповнення буфера, міжсайтового скриптинга, отруєння cookie і DoS-атак.

Переваги

 • Надійний захист веб-додатків від загроз нульового дня і 10 найбільш поширених загроз за версією OWASP
 • Виявлення просунутих загроз на основі штучного інтелекту
 • Розширена візуальна аналітика
 • Інструменти запобігання помилкових спрацьовувань
 • Апаратне прискорення


  Цей сайт захищено технологією reCAPTCHA, і на ньому діють
  Політика конфіденційності і
  Умови надання послуг Google.

  image
  Послуги та Рішення

  Захист від DoS і DDoS атак

  image

  Постійний розвиток сучасних технологій провокує зловмисників на безперервне ускладнення різних загроз, в тому числі DoS і DDoS, метою яких є відмова в доступності сайту або сервісу компанії. Наслідком такої атаки може бути як тижневий, так і місячний перерив роботи веб-ресурсів, що призводить до великих фінансових втрат. Крім цього, зустрічаються випадки, коли DoS і DDoS атаки стають відволікаючим чинником добре спланованою кіберзлочинністю організації, щоб компанія-жертва не помітила сильнішу загрозу.

  Для мінімізації можливих ризиків від наслідків веб-атак, ми пропонуємо постійно діючий, легко адаптуємий сервіс, який миттєво знешкоджує шкідливі DDoS атаки, в тому числі і загрози нульового дня. Наше рішення відрізняється швидкістю і зручністю розгортання, а також, простотою управління.

  Переваги

  • Швидкість і зручність підключення (від 15 хвилин)
  • Потужна георасподільна мережа фільтрації – понад 3 Тбіт / с
  • Протидія будь-яким DDoS-атакам: об’ємним, атакам рівня 7 і атакам SSL / HTTPS
  • Моніторинг трафіку в режимі реального часу
  • Мінімальна кількість помилкових спрацьовувань завдяки безперервній оцінці загроз


   Цей сайт захищено технологією reCAPTCHA, і на ньому діють
   Політика конфіденційності і
   Умови надання послуг Google.